شهر نابران

معرفی شهر نابران

شهر نابران در شمالی‌ترین قسمت جمهوری آذربایجان و در داخل استان خاچماز، در مرز با کشور روسیه قرار گرفته است. این شهر زیبا به دلیل داشتن آب و هوای بسیار خوب و داشتن ساحل و جنگل مقصدی توریستی و استراحتی به شمار می‌رود. در واقع نابران در فاصله ۳ ساعتی از شهر باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان و در یک اقلیم با جنگل‌های جنب حاره‌ای احاطه شده است.
شهر زیبای نابران شمال روستاهای نابران، دالغالی، توریست، مشلی، گونشلی، سامور چای و شمال قرار دارد. نابران بزرگترین بخش و منطقه تفریحی در استان خاچماز است.
نابران بصورت شهرکی در امتداد ساحل خزر کشیده است بصورتیکه خانه‌ها، هتل‌ها، تاسیسات تفریحی و گردشگری و رستورانها در یک طرف و ساحل در طرف دیگر جاده‌ای که دریا و خانه‌ها را از هم جدا می‌کند به طول بیش از ۳۰ کیلومتر کشیده شده است.

نابران در احاطه باغ‌های زیبای انگور و انواع درختان و ساحل بسیار تمیز و زیبای خزر قرار گرفته است. اینجا برای توریست‌ها بسیار راحت و دلپذیر است. در این شهر سواحل در جوار باغ‌ها و مناطق جنگلی، چشمه‌های معدنی و مناطق حفاظت شده جنگلی و کوهستانی در هم تنیده شده است. بطوریکه این شهر به آنتالیای آذربایجان مشهور شده است.

هتل‌های نابران

ازهتل‌های معروف شهر نابران میتوان هتل ریور این، آتلانت و ال فارو را نام برد.

هتل ریور این

هتل ۵ ستاره ریور این در بخش گونشلی شهر نابران قرار دارد. این هتل دارای خدماتی نظیر استخر روباز و سرپوشیده، اسپا، باغ و مرکز استراحت می‌باشد. از امکانات دیگر می‌توان رستوران، مرکز بازی برای کودکان، تلوزیون، تلفن و چای ساز نام برد.
همچنین این هتل خدمات دوچرخه‌سواری در محوطه را ارائه می‌دهد. مرکز استراحت هم شامل حمام ترک، استخر و سونا است.

هتل نابران

 

هتل آتلانت

هتل ۵ ستاره آتلانت در شهر نابران واقع شده است. ای هتل بصورت دهکده‌ای تفریحی است و داخل این دهکده هتل و خانه‌های ویلایی هماره با استخر و تفریحات آبی، رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها وجود دارد.

هتل نابران

هتل ال فارو

هتل ۴ ستاره ال فارو در خیابان سیدلی این شهر قرار دارد. این هتل نیز با داشتن باغ در محوطه و ساحل اختصاصی و پارک آبی پذیرای مسافران بخصوص در فصول گرم سال است.

 

تورهای کشور آذربایجان را از اولدوزگشت بخواهید.

تلفن: ۶۶۸۹۰۶۸۹-۰۲۱

دیدگاه ها بسته شده است