رستوران حاجی اوغلو

سفر زمینی به باکو

چند سالی است که کشور آذربایجان به یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار ایرانیان تبدیل شده است؛ به خصوص باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان.
درست است که یکی از بهترین و راحت‌ترین روش‌های سفر به هر مقصدی، استفاده از هواپیما است اما سفر زمینی هم برای افراد خوش‌سفر خالی از لطف نیست. برای سفر زمینی به شهر باکو شما می‌توانید همراه تورهای گروهی و یا انفرادی اولدوز گشت باشید و لذت سفر به باکو را با ما تجربه کنید. برای سفر زمینی به باکو باید از مرز دو شهر بیله سوار موغان و یا آستارا اقدام نمایید.

 

سفر زمینی به باکو

فاصله مرز آستارا تا باکو

فاصله تا شهر باکو از مرز آستارا ۳۵۰ کیلومتر است. مسیر آستارا برای کسانی که از مرکز، جنوب، یا شرق کشور قصد مسافرت دارند مسیر بهتری است و برای رفتن از آستارا هم می‌توان از جاده رشت آستارا رفت و هم از جاده خلخال- اردبیل – آستارا. لازم به ذکر است که برای کسانی که از غرب کشور قصد عزیمت دارند، بهتر است از طریق تبریز به مشکین‌شهر رفته و از آنجا به بیله سوار مغان بروند.

 

اتوبان آستارا- باکو

برای سفر زمینی به باکو، اتوبان آستارا – باکو که اخیرا تاسیس شده، بسیار به صرفه است؛ هم مسیر را کوتاه‌تر کرده است و هم سفر را راحت‌تر. تا قبل از گشایش این بزرگراه، رفت و آمد از آستارا به باکو و برعکس از طریق جاده‌ای قدیمی انجام می‌شد. این جاده کیفیت چندان خوبی نداشت و عرض کم آن باعث می‌شد تا مسافران رغبت زیادی به استفاده از آن نداشته باشند.

مراکز اقامتی و رستوران بین راهی اتوبان آستارا – باکو

در اتوبان آستارا به باکو مراکز اقامتی و رستوران‌های زیادی وجود دارد که رانندگان تریلی‌ها برای استراحت و صرف غذا از آنها استفاده می‌کنند اما یکی از بهترین گزینه‌ها رستوران‌ “حاج اوغلو” (Hacioğlu) نام دارد که مناسب مسافران و خانواده‌هایی است که سفر زمینی را برای رسیدن به شهر باکو انتخاب کرده‌اند. این‌جا هم رستوران دارد هم هایپرمارکت، هم سرویس بهداشتی و هم پمپ بنزین. کنار رستوران هم پارکی ساخته‌اند که می‌توانید داخل آلاچیق‌هایش بنشینید و خستگی‌تان را در کنید.
قیمت غذاهای رستوران حاج اوغلو مناسب است؛ اگر خواستید چای بنوشید می‌توانید با پرداخت تنها یک منات خودتان و همراهانتان را میهمان یک قوری چای دبش کنید.

 

رستوران حاجی اوغلو

 

تورهای جمهوری آذربایجان را با اولدوز گشت تجربه کنید.

تلفن تماس: ۶۶۸۹۰۶۸۹-۰۲۱

 

نویسنده: نسرین شیرزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *